| سازنده | MSI |
|---|---|
| تعداد فن | 2 |
| ابعاد فن | 120x120x25 میلی متر |
| سرعت فن | 500~2000 RPM |
| توان مصرفی فن | 2.16 W |
| کانکتورهای فن | 5V ARGB 3-PIN Header/Fan Power Connector: 4-Pin (PWM) |
| PWM | دارد |
| طول کابل فن | 450 میلی متر |
| جنس رادیاتور | المینیوم |
| ابعاد رادیاتور | 277×119.6×27 میلی متر |
| طول لوله رادیاتور | 390 میلی متر |
| ابعاد بلوک پردازنده | 70.9×69.3×56.98 میلی متر |
| سرعت پمپ | 3800 RPM |
| توان مصرفی پمپ | 2.88 W |
| کانکتورهای پمپ | 3PIN Header/5V ARGB 3-PIN Header (Female) |
| جنس بلوک پردازنده | مس |
| سوکت های پشتیبانی شده | LGA 1700 / 1851 / AM5 / AM4 |
| وزن | 1300 گرم |
| لوازم جانبی | x1 خمیر سلیکون x8 پیچ |
اطلاعات تکمیلی

































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.