| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | خاکستری |
| سازنده پردازنده | intel |
| نسل پردازنده | intel series 2 ultra Arrow Lake S |
| سری پردازنده | CORE ULTRA 7 |
| مدل پردازنده | 256V |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | LPDDR5X |
| ظرفیت SSD | 1TB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| مدل گرافیک | Intel® Arc™ Graphics |
| حجم گرافیک | — |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| رزولوشن | +FHD |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| وب کم | 5MP, دارد |
| WiFi | WIFI 7, دارد |
| بلوتوث | 5.4 |
| USB Type-A | 2x USB 3.2 Gen 2 |
| Type-C | 2x Thunderbolt™ 4 |
| HDMI | 2,1 |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 65W |
| باتری | 4CELL 68WH |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
لپ تاپ اچ پی HP OMNIBOOK X FLIP 16 AS0023DX | CORE ULTRA 7 256V | 16GB RAM | 1TB SSD | ARC 140V
تومان159.959.000
موجود در انبار
اطلاعات تکمیلی



















































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.