| رنگ | نقره ای |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| نسل پردازنده | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| سری پردازنده | Ryzen 5 |
| مدل پردازنده | 7535HS |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | LPDDR5 |
| ظرفیت SSD | 512GB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| سازنده گرافیک | AMD |
| مدل گرافیک | AMD Radeon™ Graphics |
| حجم گرافیک | — |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| رزولوشن | 3K |
| پنل صفحه نمایش | OLED |
| نرخ بهروزرسانی | 120HZ |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| وب کم | 720 HD |
| WiFi | 6E |
| بلوتوث | 5.3 |
| USB Type-A | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Type-C | 2x Type-C |
| HDMI | دارد |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 65W |
| باتری | 4CELL 75W |
| گارانتی | 24 ماه اصلی ایسوس ( حامی – سازگار – آواژنگ ) |
اطلاعات تکمیلی





































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.