| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | سرمه ای |
| سازنده پردازنده | intel |
| سری پردازنده | CORE i7 |
| مدل پردازنده | 1360P |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | DDR5 |
| ظرفیت SSD | 1TB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| مدل گرافیک | INTEL IRIS XE |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| رزولوشن | (2400×3840 پیکسل) WQUXGA |
| پنل صفحه نمایش | OLED |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| وب کم | 720 HD, دارد |
| WiFi | 6E, دارد |
| بلوتوث | 5.3, دارد |
| USB Type-A | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 |
| Type-C | 2x Thunderbolt™ 4 |
| HDMI | 2,1, دارد |
| LAN | دارد |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| آداپتور | 90W |
| باتری | 3CELL 50W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
اطلاعات تکمیلی









































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.