| وزن | 2,119 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 70 × 149 × 359 میلیمتر |
| سازنده | MSI |
| سازنده پردازنده | NVIDIA |
| رابط اتصال | PCI Express® Gen 5 x 14 |
| فرکانس افزایشی | 2497MHZ |
| فرکانس Boost | 2482MHZ |
| تعداد Cuda Cores | 21760 |
| سرعت حافظه | 28GBPS |
| حافظه | 32GB GDDR7 |
| باس حافظه | 512-bit |
| پورت ها | DisplayPort x3 v2.1b, HDMI x1 2.1b |
| پشتیبانی از HDCP | دارد |
| توان مصرفی | 575W |
| کانکتور برق | 16 پین |
| منبع تغذیه پیشنهادی | 1000W |
| DirectX | 12 Ultimate |
| رابط Open GL | 4.6 |
| نمایشگر قابل پشتیبانی | 4 عدد |
| G-SYNC | دارد |
| حداکثر رزولوشن | 7680×4320 |
| تعداد فن | 3 |
| نورپردازی | دارد |
اطلاعات تکمیلی





































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.