| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | مشکی |
| سازنده پردازنده | intel |
| نسل پردازنده | intel series 2 ultra Arrow Lake S |
| سری پردازنده | CORE ULTRA 7 |
| مدل پردازنده | 255H |
| ظرفیت رم | 32GB |
| نوع رم | LPDDR5 |
| ظرفیت SSD | 1TB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| مدل گرافیک | Intel® Arc™ Graphics |
| اندازه صفحه نمایش | 13.3 اینچ |
| رزولوشن | +FHD |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| صفحه نمایش لمسی | پشتیبانی از قلم, دارد |
| وب کم | FHD |
| WiFi | WIFI 7 |
| بلوتوث | 5.4 |
| USB Type-A | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Type-C | 2x Thunderbolt™ 4 |
| HDMI | 2,1 |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| آداپتور | 170W |
| باتری | 4CELL 70W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
- “لپ تاپ گیمینگ MSI Cyborg 15 A12VE | CORE i5 12450H | 16GB RAM | 1TB SSD | RTX 4050” از قبل در لیست علاقه مندی شما وجود دارد
لپ تاپ MSI Summit 13 AI Evo A2HMTG | CORE Ultra 7 255H | 32GB RAM | 1TB SSD
تومان258.000.000
موجود در انبار
اطلاعات تکمیلی









































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.