| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | نقره ای |
| سازنده پردازنده | AMD |
| سری پردازنده | Ryzen 5 |
| مدل پردازنده | 7430U |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | DDR4 |
| ظرفیت SSD | 512GB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen3) |
| سازنده گرافیک | AMD |
| مدل گرافیک | AMD Radeon™ Graphics |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| رزولوشن | FULL HD (FHD) |
| پنل صفحه نمایش | TN |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| وب کم | دارد |
| WiFi | WIFI 5 |
| بلوتوث | 5.1, دارد |
| USB Type-A | 1x USB 3.2 Gen 1, 2x Type-A USB2.0 |
| Type-C | یک عدد USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI | دارد |
| LAN | دارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| باتری | 3CELL 36WH |
| آداپتور | 65W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
لپ تاپ ایسر ACER Aspire Lite AL15-41 | R5 7430U | 16GB RAM | 512GB SSD
تومان74.959.000
موجود در انبار
اطلاعات تکمیلی













































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.