| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | مشکی |
| سازنده پردازنده | AMD |
| نسل پردازنده | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| سری پردازنده | Ryzen 5 |
| مدل پردازنده | 7520U |
| ظرفیت رم | 8GB |
| ظرفیت SSD | 512GB |
| نوع اتصال SSD | PCIe NVMe |
| سازنده گرافیک | AMD |
| مدل گرافیک | AMD Radeon™ Graphics |
| حجم گرافیک | — |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| رزولوشن | FULL HD (FHD) |
| پنل صفحه نمایش | TN |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| وب کم | دارد |
| WiFi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| Type-C | 1x Type-C |
| HDMI | دارد |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 45W |
| باتری | 3CELL 42W |
| گارانتی | 12 ماه گارانتی |
اطلاعات تکمیلی






































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.