| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | سرمه ای |
| سازنده پردازنده | intel |
| سری پردازنده | CORE 5 |
| مدل پردازنده | 120U |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | LPDDR5X |
| ظرفیت SSD | 512GB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| سازنده گرافیک | INTEL |
| مدل گرافیک | INTEL IRIS XE |
| حجم گرافیک | — |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| رزولوشن | WUXGA |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| وب کم | 1080p, دارد |
| WiFi | 6E |
| بلوتوث | 5.2 |
| USB Type-A | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Type-C | دو عدد USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI | 1.4, دارد |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 65W |
| باتری | 3CELL 47W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
اطلاعات تکمیلی











































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.