| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | خاکستری |
| سازنده پردازنده | AMD |
| نسل پردازنده | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| سری پردازنده | Ryzen 7 |
| مدل پردازنده | 7730U |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | DDR4 |
| ظرفیت SSD | 1TB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen3) |
| سازنده گرافیک | AMD |
| مدل گرافیک | AMD Radeon™ Graphics |
| حجم گرافیک | — |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| رزولوشن | FULL HD (FHD) |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پنل صفحه نمایش | TN |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| وب کم | دارد |
| WiFi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| USB Type-A | 1x Type-A USB2.0, 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Type-C | یک عدد USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI | دارد |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 65W |
| باتری | 2CELL 38W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
اطلاعات تکمیلی












































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.