| سازنده | MSI |
|---|---|
| رابط اتصال | PCI Express® Gen 5 x 16 (Uses 8) |
| فرکانس افزایشی | 2587 MHz |
| فرکانس Boost | 2572 MHz |
| تعداد Cuda Cores | 4808 |
| سرعت حافظه | 28Gps |
| حافظه | 16GB GDDR7 |
| باس حافظه | 128-bit |
| پورت ها | DisplayPort x3 v2.1b, HDMI x1 2.1b |
| پشتیبانی از HDCP | دارد |
| توان مصرفی | 180W |
| کانکتور برق | 8 پین |
| منبع تغذیه پیشنهادی | 600W |
| ابعاد | 227 x 126 x 40 mm |
| وزن | 600g |
| DirectX | 12 Ultimate |
| رابط Open GL | 4.6 |
| نمایشگر قابل پشتیبانی | 4 عدد |
| G-SYNC | دارد |
| حداکثر رزولوشن | 7680 x 4320 px |
| سازنده پردازنده | NVIDIA |
| تعداد فن | 2 |
| نورپردازی | ندارد |
- “کارت گرافیک ام اس آی مدل MSI RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC” از قبل در لیست علاقه مندی شما وجود دارد
اطلاعات تکمیلی








































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.