| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | نقره ای |
| سازنده پردازنده | AMD |
| نسل پردازنده | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| سری پردازنده | Ryzen 5 |
| مدل پردازنده | 7520U |
| ظرفیت رم | 16GB |
| نوع رم | LPDDR5 |
| ظرفیت SSD | 512GB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen3) |
| سازنده گرافیک | AMD |
| مدل گرافیک | AMD Radeon™ Graphics |
| حجم گرافیک | — |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| رزولوشن | FULL HD (FHD) |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| نرخ بهروزرسانی | 60HZ |
| وب کم | 720 HD |
| WiFi | Wi-Fi 6 |
| بلوتوث | 5.2 |
| USB Type-A | 2x USB 3.2 Gen 2 |
| Type-C | 1x Type-C, دارد |
| HDMI | دارد |
| LAN | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 65W |
| باتری | 3CELL 48W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
- “لپ تاپ Prestige 13 AI Evo A1MG | ULRA 5 125H | 16GB RAM | 1TB SSD” از قبل در لیست علاقه مندی شما وجود دارد
اطلاعات تکمیلی









































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.