| وزن | نامعلوم |
|---|---|
| ابعاد | نامعلوم |
| رنگ | مشکی |
| سازنده پردازنده | AMD |
| نسل پردازنده | RYZEN 8000 SERIES |
| سری پردازنده | Ryzen 9 |
| مدل پردازنده | 8945HX |
| ظرفیت رم | 32GB |
| نوع رم | DDR5 |
| ظرفیت SSD | 2TB |
| نوع اتصال SSD | M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| سازنده گرافیک | NVIDIA |
| مدل گرافیک | RTX 5060 |
| حجم گرافیک | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| رزولوشن | WQXGA |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پنل صفحه نمایش | IPS |
| نرخ بهروزرسانی | 240HZ |
| وب کم | دارد |
| WiFi | Wi-Fi 6 |
| بلوتوث | 5.2 |
| USB Type-A | 1x USB 3.2 Gen 2, 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Type-C | دو عدد USB 3.2 Gen 2 |
| HDMI | 2,1 |
| LAN | دارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| آداپتور | 245w |
| باتری | 4CELL 80W |
| گارانتی | شرکتی 18 ماه |
لپ تاپ گیمینگ لنوو LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 | R9 8945HX | 32GB RAM | 2TB SSD | RTX 5060
تومان392.459.000
موجود در انبار
اطلاعات تکمیلی












































بررسی ها
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.